Serwisy internetowe

 

W XXI wieku nie trzeba przekonywać że serwis www jest podstawowym narzędziem dla każdej firmy, która chce zaistnieć ze swoją marką w Internecie. Ta największa sieć komputerowa jest najszybszym i najtańszym medium wymiany informacji oraz dokonywania transakcji. Podstawą do zaistnienia i utrzymania się na rynku jest własne miejsce w Sieci. Serwis internetowy odwiedzany przez użytkowników jest wizytówką firmy. Zadbaj o to żeby Twoja wizytówka odniosła na odwiedzających pozytywne wrażenie. Jesteśmy gotowi Ci w tym pomóc!

Specjaliści GP Soft od 2000r. poszerzali swoje doświadczenie w projektowaniu WWW, śledząc przy tym obecnie panujące trendy. Tworzone przez nas projekty przechodzą dokładnie, każdy z etapów modelu działania GP Soft. Wykonujemy właściwie wszystkie rodzaje zleceń, począwszy od prostych wizytówek firmowych, przez serwisy korporacyjne, portale informacyjne, sklepy internetowe, aplikacje dedykowane i inne.

Do naszych realizacji wykorzystywane są najnowsze technologie, m.in. Ajax, HTML5, JavaScript, Flash, Flex, XML, PHP, ASP i inne.

Nasze marki

Zakupy 365 - platforma e-commerce

PIT Projekt - program do PIT

Faktury 365 - program do fakturowania